Partner
 • Eiforija

  Izmērs:
  • 140 x 200 (349.00 €)
  • 160 x 200 (399.00 €)
  • 180 x 200 (439.00 €)
  Cena:
  349.00
 • Pieļaujamā pastāvīgā slodze uz vienu guļamvietu 140 kg. Neatkarīgas atsperes Pocket,   perimetra pastiprinājums palīdz ilgstoši uzturēt matrača formu. Divpusīgs Matracis- vidēji ciets.Augstums 25 cm.
  Matrača pārvalka audums ir hipoalerģisks, ko nodrošina bambusa šķiedru piedeva tā sastāvā. Bambusa šķiedru pielietojums matraču, apģērba un mājas tekstila izstrādājumos pašreiz ir ļoti populārs. Arī matrača sastāvā viena kārta ir no bambusa šķiedrām, kas ir ekoloģiski tīrs materiāls un neizraisa alerģiskas reakcijas. Tādēļ tas piemērots cilvēkiem ar jutīgu ādu. Bambusa šķiedrām raksturīga arī antibakteriāla iedarbība un laba gaisa caurlaidība, kas palīdz uzsūkt mitrumu un to izvadīt no materiāla. Tādēļ šis materiāls tiek plaši pielietots arī segu un spilvenu pildījumam. Bambusa izejmateriāla audzēšanā netiek pielietotas ķīmiskas piedevas. Ekoloģiski audzētais tīrais materiāls tiek apstrādāts ar tvaika un vārīšanas palīdzību, kas izslēdz ķīmijas ietekmi uz to.
  Hidroskopiskums un gaisa caurlaidība- divas svarīgākās  bambusa šķiedru īpašības, kas nodrošina mitruma uzsūkšanos un iztvaikošanu. Tādējādi nodrošinot nevēlamas blakus parādības, kā saslimšanu un iekaisumu. Bambuss pazīstams ar savām dabiskajām antibakteriālajām īpašībām. Apmēram 90% baktēriju, kas nokļuvušas uz bambusa šķiedras, iet bojā 24 stundu laikā.
  Matrača iekšienē papildus gaisa cirkulāciju nodrošina neaustais materiāls spunbond.
Jautājumi par preci / pasūtīšanu +371 20234430