Partner

Atteikuma tiesības un preču atgriešana

Atteikuma tiesības
LR MK noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Taču, tā kā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", SIA "Vidzemes Mēbeļu Fabrika" patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir sabojātas preces plombas, noplēsta aizsargplēve , ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti.
Gadījumos, kad ar preci iespējams iepazīties, tikai saplēšot vai kā citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu (piemēram, plēves iepakojumu veļas mazgājamajām mašīnām), iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu atteikuma tiesību izmantošanas atteikumam. Šādā gadījumā, lai izmantotu atteikuma tiesības, pircēja pienākums ir saglabāt iepakojumu un atgriezt to kopā ar preci, tā kā uz iepakojuma ir norādīts preces sērijas numurs. Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu maksimāli ātri, lūdzam šāda veida precēm atvērt iepakojumu pēc iespējas rūpīgāk.
Pirmo 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža patērētajs ir tiesīgs atgriezt preci oriģinālā iepakojumā un bez montāžas pazīmēm, nepaskaidrojot iemeslus, izņēmot gadījumus, kad prece ir personalizēta. Personalizēta prece ir prece, kas tiek ražota audumā/krāsā/komplektācijā pēc Klienta individuālās izvēles.
Izmaksas par preces transportēšanu atpakaļ tirgotājam sedz patērētājs. Nauda par atgriezto preci tiek atmaksāta  14  kalendāro dienu laikā pēc dienas, kad prece ir pieņemta piegādātaja noliktavā. 

Preces atgriešana
 
Kā rīkoties ja vēlaties atgriezt vai atteikties no iegādātās preces?
Ja esat iegādājušies preci www.latsofa.lv interneta veikalātomēr vēlaties izmantot savas tiesības vienpersoniski atkāpties no distances līguma un 14 kalendāro dienu laikā atgriezt preci, tad ir nepieciešams:
 - Sazināties ar www.latsofa.lv interneta veikala darbiniekiem zvanot uz telefonu +371 20234430  un informēt par savu lēmumu, norādot sekojošu informāciju:
                  - Jūsu vārds, uzvārds;
                  - Preces nosaukums;
                  - Preces saņemšanas datums;
                  - Pirkumu apliecinošs dokuments (pavadzīmes nr. un datums).
 
- Pēc tam, kad būsiet mūs informējuši par vēlmi atteikties no iegādātās preces/precēm, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta atteikuma veidlapa, ko būs nepieciešams aizpildīt un atsūtīt atpakaļ;
- Preci/Preces, no kurām Jūs vēlaties atteikties, Jums ir jānogādā  SIA "Vidzemes Mēbeļu Fabrika" noliktavā Baldones novāds “Pamati”  taču iepriekš ir jāsaskaņo atgriešanas dienu un laiku ar www.latsofa.lv interneta veikala darbiniekiem.
 - Ja Jums nav iespējas preci/preces atgriezt pašiem, tad varat izmantot SIA "Vidzeme Mēbeļu Fabrika" transporta pakalpojumus. Taču šajā gadījumā prece/preces no Jums tiks paņemtas saskaņā ar SIA "Vidzemes Mēbeļu Fabrika" piegādes grafiku un piegādes izmaksam.
- Naudas atmaksa notiks tikai pēc tam, kad prece/preces būs atgrieztas SIA "Vidzemes mēbeļu Fabrika" īpašumā;
- Naudas atmaksa tiek veikta izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu klients izmantoja darījuma slēgšanas brīdī;
 Saliktas mēbēles nemainām un atpakaļ nepieņēmam! 
 
Kā rīkoties, ja esat pamanījuši ražošanas vai transportēšanas defektu?

Nosūtiet mums uz e-pastu defekta fotogrāfijas, tādējādi ātrāk varēsim atrisināt radušās neērtības. Vairāk informācijas par garantijas servisu varat iegūt pa tālruni  +371 20234430 vai rakstot uz pandorra@inbox.lv
 
Jautājumi par preci / pasūtīšanu +371 20234430